Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 4361
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/KRAJ: Jacek Włodyga najbardziej podziwiany

Poniedziałek, 1 grudnia 2008, 15:15
Aktualizacja: 15:16
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA/KRAJ: Jacek Włodyga najbardziej podziwiany
Fot. Ania
Środowisko samorządowe z całej Polski rozstrzygnęło konkurs pod hasłem Innowator 2008. W jednej z kategorii triumfował starosta jeleniogórski, Jacek Włodyga.

Konkurs miał swój finał podczas gali, która towarzyszyła Dniom Samorządu w hoteli Victoria w Warszawie. Laureaci wybierani byli przez kapitułę składającą się z przedstawicieli środowiska samorządowego z całej Polski. – W kategorii Najbardziej Podziwiany Starosta 2008 zwyciężył Starosta Jeleniogórski pan Jacek Włodyga – poinformowali organizatorzy.

Jak uzasadniono wybór jeleniogórskiego samorządowca? Uwzględniono efektywność w działaniu, szczególnie w rozwoju gospodarki, sportu i turystyki. – Starosta nadzwyczaj kreatywny. Osoba ogólnie znana, szanowana, rzetelnie wywiązuje się z obowiązków służbowych, cieszy się wśród samorządowców bardzo dobrą opinią. Jest sumienny, uczciwy, bezstronny, przestrzega zasad etyki zawodowej – napisano w uzasadnieniu wyboru.

W kategorii „Najlepsza Spółka Samorządowa” wygrało Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z Płocka. Za „Najlepszy Projekt Infrastrukturalny” uznano Środowiskowe Centrum Rehabilitacji przy Zespole Szkół Specjalnych w Wolsztynie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group