Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 5560
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Integracyjny piknik

Sobota, 18 maja 2019, 6:45
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 maja 2019, 13:17
Autor: WAC
Jelenia Góra: Integracyjny piknik
Fot. WAC
Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa były organizatorami pikniku integracyjnego, który odbył się wczoraj (17.05) na placu sportowym przy ul. Noskowskiego w Jeleniej Górze.

Piknik był częścią organizowanych przez ZUS dni osób niepełnosprawnych. Partnerami imprezy była Komenda Miejska Policji, Warsztaty Terapii Zajęciowej z ul. Kiepury oraz Ognisko TKKF „Orle”. Artystycznie imprezę ubarwiły dzieci z Miejskiego Integracyjnego Przedszkola nr 14.

Pomysł organizacji pikniku pojawił się nieco spontanicznie – mówi kierownik inspektoratu ZUS w Jeleniej Górze Marzanna Damasiewicz. - Pomyśleliśmy, że skoro hasłem tegorocznych dni osób niepełnosprawnych jest „Żyj aktywnie”, to oprócz wykładów lekarza i policjantów w siedzibie naszego inspektoratu wyjdziemy na zewnątrz z wizytą sąsiedzką za miedzę. Spróbujemy, też wciągnąć w zabawę między innymi Warsztaty Terapii Zajęciowej. Dodatkowo na naszym stoisku można było uzyskać wiedzę z zakresu rent i emerytur. Każdy też mógł uzyskać dostęp do Platformy Usług Elektronicznych ZUS, dzięki któremu wiele spraw w ZUS – ie można załatwić przez Internet.

Twoja reakcja na artykuł?

10
77%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group