Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6172
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: II kolejka Jeleniogórskiej Ligi Biznesu - relacja i foto

Wtorek, 18 stycznia 2005, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 lutego 2006, 15:34
Autor: PK
Jelenia Góra: II kolejka Jeleniogórskiej Ligi Biznesu - relacja i foto
Fot. Damian Milko
Po raz drugi spotkali się reprezentanci największych firm jeleniogórskich celem pokopania wspólnie piłki w ramach Jeleniogórskiej Ligi Biznesu. Bramek i emocji tradycyjnie nie brakowało, a hitem kolejki był debiut Prezydenta Jeleniej Góry w barwach drużyny Przyjaciół GOLA...:-)

Piłkarski wieczór rozpoczęli zawodnicy PKS Tour i PMPoland. Mecz toczył się zdecydowanie pod dyktando drużyny PMPoland, która pewnie wygrała 4-0 i efektownie zainaugurowała swoje występy w II edycji JLB. Tydzień temu zawodnicy PMP pauzowali i dopiero teraz mieli okazję pierwszy raz zaprezentować się w hali przy Złotniczej. Debiut śmiało można uznać za udany.

Kolejny pojedynek dostarczył wielu emocji kibicom zgromadzonym na trybunach. Tym razem zmierzyli się piłkarze DSE Draexlmaier i Fromako. Po zaciętej walce triumfowali zawodnicy DSE, którzy ciężko musieli zapracować na 3 punkty. Bohaterem w ich drużynie był Marcin Szkuta, który popisał się hat-trickiem.

Najwięcej goli ale niestety też i najmniej emocji towarzyszyło meczowi FC Temida - Jelonka.com . Reprezentacja prawników jeleniogórskich dała nam niezły wycisk i po jednostronnym spotkaniu rozniosła Jelonkę 9-0! Prym w ekipie Temidy wiódł Rauf Jamai, który czterokrotnie pokonał bramkarza Jelonki - Marka Tkacza. Jak do tej pory było to najwyższy wynik w meczach II edycji JLB.

Mecz EnergiaPro z Dolfamexem miał podobny przebieg do poprzedniego spotkania. Tym razem w roli kata wystąpił zespół Dolfamexu, który pognębił EnergięPro sześcioma golami. Trzy z nich zdobył Radosław Kogut co daje mu obecnie 2 miejsce w klasyfikacji strzelców, które dzieli z innym zawodnikiem Dolfamexu - Tomaszem Matuszewskim.

W ostatnim meczu drużyna Przyjaciół GOLA spotykała się z Jelenia Plast. W barwach ekipy Przyjaciół GOLA zadebiutował Prezydent Jeleniej Góry - Józef Kusiak. I jak się okazało był to udany debiut, który prezydent uświetnił golem! Prezydentowi gratulujemy i życzymy kolejnych udanych występów w meczach JLB oraz częstszego wracania się pod własną bramkę... :-) Mecz zakończył się remisem 3-3 i był godnym zakończeniem II kolejki Jeleniogórskiej Ligi Biznesu.

Następna kolejka w najbliższy poniedziałek. Zapraszamy w imieniu swoim i organizatorów do kibicowania piłkarzom w Hali Miejskiej przy ulicy Złotniczej.

II kolejka Jeleniogórskiej Ligi Biznesu - 17 stycznia 2005

PKS Tour 0-4 PMPoland
PMPoland: Wróbel, Kubicki, Wasylkiewicz, Pęczek

Draexlmaier 4-2 Fromako
Draexlmaier: Szkuta x 3, Hombek
Fromako: Jońca, Górecki

Jelonka.com 0-9 FC Temida
FC Temida: Jamai x 4, J.Janik, Ł.Janik, Stefaniak, Gregier, Rydzewski

EnergiaPro 0-6 Dolfamex
Dolfamex: Kogut x 3, Matuszewski, Loba, Rysztak

Przyjaciele GOLA 3-3 Jelenia Plast
Przyjaciele GOLA: Kusiak, Lizak, Milewski
Jelenia Plast: Mróz, Mateusiak, Pernal

pauza Jelfa

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group