Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3253
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Idź do kina i spełnij dziecięce marzenia

Sobota, 2 grudnia 2017, 7:08
Aktualizacja: Niedziela, 3 grudnia 2017, 7:49
Autor: WAC
Jelenia Góra: Idź do kina i spełnij dziecięce marzenia
Fot. WAC
Wzorem ubiegłych lat kino Helios w Jeleniej Górze organizuje akcję charytatywną „Z choinki serca dar”. Tym razem chce zachęcić swoich widzów do spełniania marzeń podopiecznych Domów dla Dzieci „Nadzieja” nr 4 i 5 z ul. Kraszewskiego w Jeleniej Górze, należących do Karkonoskiego Stowarzyszenia Pomocy Dziecku i Rodzinie „Nadzieja”.

Dzieci z Domów dla Dzieci "Nadzieja" wykonały serduszka, na których wypisały swoje wymarzone prezenty. Na każdym jest również imię dziecka i jego wiek. Serca dzieci zawiesiły 1 grudnia na choince, która została ustawiona w holu kina Helios. Podopieczni „Nadziei” zostali również zaproszeni na seans filmowy.

Aby spełnić marzenie dziecka należy zdjęć jedno z serduszek z choinki stojącej w kinie, a potem kupić mu to, o co prosi. Potem trzeba prezent włożyć pod choinkę lub zostawić w kasie kina i podpisać adresata. Dla darczyńców kino przygotowało zaproszenia na seans. Akcja potrwa do 19 grudnia, a dzień później prezenty zostaną zawiezione do Domów dla Dzieci.

- Prezenty o jakie proszą dzieci to rzeczy bardzo prozaiczne – mówi dyrektor kina Helios w Jeleniej Górze Monika Kołosowska. Młodsze chcą głównie zabawki, starsze kosmetyki i ubrania. Jak mówi dyrektor Heliosa, w poprzednich latach akcja, która odbywa się po raz trzeci, cieszyła się dużym zainteresowaniem kinomanów. - Wiele osób było wręcz oburzonych, że nie zdążyło zerwać serduszka – mówi M. Kołosowska. - Liczymy, że w tym roku będzie podobnie i kinomani otworzą swoje serca dla dzieci - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group