Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 7112
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

I Nocny Turniej Piłki Siatkowej w Jeleniej Górze

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 21 maja 2009, 11:50
Aktualizacja: 11:57
Autor: ahawer
TKKF Orle zaprasza do udziału w Siatkarskiej Majówce czyli – I Nocnym Turnieju Piłki Siatkowej w Jeleniej Górze. Zawody odbędą się bez względu na pogodę 23 maja 2009 r. (sobota) od godz. 18.30 na boisku do piłki siatkowej na wolnym powietrzu w kompleksie sportowym “ORLIK” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Gorze, Al. Jana Pawła II 25.

W turnieju mają prawo brać udział zespoły, których członkami są zawodnicy nie zgłoszeni do rozgrywek Centralnych organizowanych przez PZPS (II liga i wyższe).
Zawodnicy mogą występować tylko w jednym zespole.
Zespoły zgłoszone do turnieju powinny na meczu występować w jednolitych koszulkach – za wyjątkiem libero – ponumerowanych od 1 do 18, a w grze musi uczestniczyć po sześciu zawodników w każdym zespole.
W turnieju mogą uczestniczyć zespoły mieszane: kobiety-mężczyźni.
Zespół, w którego składzie jest kobieta(-y) otrzymuje w secie, w którym gra (grają), 10% punktowy handicap (zaokrąglany w górę do pełnego punktu).

W zależności od ilości uczestniczących drużyn organizator ustali system rozgrywek (grupowy, brazylijski, pucharowy, itp.), ilość setów potrzebnych do wyłonienia zwycięzcy spotkania oraz jego punktację w poszczególnych setach, a także system punktacji za wynik spotkania.
Mecze będą rozgrywane zgodnie z obowiązującymi Przepisami gry w piłkę siatkowę zatwierdzonymi przez PZPS z modyfikacjami dopuszczanymi przez organizatora. Zespoły przygotowują się do spotkań poza wydzielonym boiskiem do gry, przed meczem zespoły mają prawo do 2-minutowej rozgrzewki na boisku. Każdy zespół ma prawo do jednej 30-sekundowej przerwy w secie.

Trzy pierwsze zespoły w turnieju otrzymują puchary a wyróżniający się zawodnicy nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia do turnieju – w dniu turnieju w godzinach 18.00 – 18.30. Wpisowe wynosi 20 zł od drużyny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group