Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 4717
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Hubertus i akcja charytatywna dla Marysi Kobak

Czwartek, 3 listopada 2016, 7:57
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Region: Hubertus i akcja charytatywna dla Marysi Kobak
Fot. Organizatorzy
Już w najbliższą sobotę (5.11) od godz. 10.30 do 17.00 miłośnicy koni spotkają się w Stajni Kasztelan w Czernicy, aby zakończyć sezon jeździecki, ale przede wszystkim, by pomóc Marysi Kobak. To młoda, energiczna i przesympatyczna absolwentka studiów weterynaryjnych, zawodniczka Ligi Western, która 31 sierpnia uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu i do dzisiaj jest w śpiączce.

- Chcemy pomóc Marysi, organizując zbiórkę funduszy na leczenie i drogą rehabilitacje, aby mogła znów cieszyć się życiem i pomagać innym. Dlatego zachęcamy wszystkich do uczestnictwa we wspaniałej imprezie w świetnej atmosferze i w szczytnym celu! Z nami uczestnicy miło i aktywnie spędzą czas. By uczestniczyć w imprezie nie trzeba być „koniarzem”. Czekamy na każdego, kto zechce pomóc – zapraszają organizatorzy.

W programie zaplanowano: pokazy jeździeckie, przejażdżki na kucykach, kiermasz ciast, ognisko z kiełbaskami i inne atrakcje. Będzie też loteria fantowa (wszystkie losy pełne). Do wygrania będą: karnety na jazdy konne, talony na usługi (fryzjerskie i kosmetyczne, masaże i inne), zimowa półkolonia jeździecka z wyżywieniem w okresie ferii zimowych, zaproszenia na obiady w restauracjach w Karpaczu, weekend we dwoje w agroturystyce w Karkonoszach, ekskluzywne kosmetyki znanych firm, całodniowy pobyt na stoku narciarskim z instruktorem i wypożyczeniem sprzętu dla dwóch osób, talony na usługi weterynaryjne, zaproszenia do teatru i wiele innych! Nagroda specjalna to weekend w apartamentach w Krakowie!

Dochód z imprezy w całości przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Marysi Kobak.

Program imprezy:
• godz. 10:30 Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
• godz. 15:30 Pokazowa gonitwa za lisem jeźdźców Ośrodka Stajnia Kasztelan i zaproszonych gości
• godz. 16:30 Losowanie nagrody specjalnej spośród losów wygranych w loterii fantowej i zakończenie imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group