Poniedziałek, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6340
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Hotel „Caspar” otwarty dla artystów

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 24 marca 2009, 7:52
Aktualizacja: 7:52
Autor: rylit
Fot. rylit
Z ciekawą inicjatywą kulturalną wystąpił Hotel „Caspar” w Cieplicach. W niedzielne wieczory w przepięknie odnowionej sali kominkowej odbywają się kameralne „Niedzielne Koncerty Muzyczne”. Wkrótce będą mogli tu wystawiać swoje dzieła plastycy i fotograficy.

Koncerty odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 18. Dobra akustyka sali kominkowej, przytulna i ciepła atmosfera tego miejsc sprawiają, że muzyka słuchana tam nabiera szczególnego brzmienia.

Jak powiedziała nam współwłaścicielka hotelu, pomysłodawczymi niedzielnych koncertów Grażyna Futerhendler, koncerty maja mieć charakter kameralny, promować, nie znanych artystów, ale zdolnych naszych, rodzimych muzyków, których można będzie wysłuchać na następnych koncertach. W planach przewidziane jest stworzenie powierzchni wystawowej, gdzie mogliby się prezentować jeleniogórscy malarze, plastycy czy fotograficy.

W minioną niedzielę wystąpił duet: Ania Waraszko i Marek Sołtanowicz. Gościnnie zagrało dwóch młodych muzyków: Sebastian i Piotr, którzy przy pomocy gitary i saksofonu wyczarowali przepiękne covery starych, niezapomnianych przebojów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group