Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 2193
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Honory dla Beaty Bokiej z jeleniogórskiego szpitala

Czwartek, 31 marca 2011, 8:25
Aktualizacja: Sobota, 2 kwietnia 2011, 9:24
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Honory dla Beaty Bokiej z jeleniogórskiego szpitala
Fot. Archiwum
Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odznaczył Srebrnym Krzyżem Zasługi Beatę Bokiej, zastępcę dyrektora do spraw ekonomiczno–administracyjnych Szpitala Wojewódzkiego w Jeleniej Górze.

Beata Bokiej jest absolwentką Wydziału Gospodarki Narodowej Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ukończyła również Studia podyplomowe Kadry menedżerskie reformy ochrony zdrowia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest menadżerem opieki zdrowotnej, wykładowcą i autorką publikacji z dziedziny przekształceń systemowych ZOZ.

W 1999 roku została laureatką Nagrody Ministra Zdrowia za szczególne osiągnięcia w dziedzinie ochrony zdrowia, a w 2007 roku odznaczona Złotą Odznaką Stowarzyszenia Menadżerów Opieki Zdrowotnej. W 2010 roku uzyskała wyróżnienie odznaką honorową Ministerstwa Zdrowia „ Za zasługi dla ochrony zdrowia”. W tym roku została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi decyzją Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego .

Od roku 2000 do 2006 Beata Bokiej była prezesem Dolnośląskiego Oddziału Stowarzyszenie Menadżerów Opieki Zdrowotnej. W 2005 roku została członkiem zespołu ekspertów powołanych przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego w celu opracowania planu „Program zmian sieci Samodzielnych publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Samorządu Województwa dolnośląskiego”.

Była dyrektorem NZOZ utworzonego przez spółkę Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu SA, dyrektorem NZOZ „Mikulicz” w Świebodzicach należącego do grupy EMC SA, a także dyrektorem finansowym Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W tej chwili jest dyrektorem do spraw Ekonomiczno-Administracyjnych Szpitala Wojewódzkiego w Jeleniej Górze oraz dyrektorem Consulting Tempo – biura konsultingowego, opracowującego analizy i programy naprawcze i przekształceniowe dla ZOZ.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (50) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group