Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 6081
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Hiphopowo – "Trzymaj się zdrowo"

Środa, 11 maja 2016, 8:41
Aktualizacja: 11:45
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Hiphopowo – "Trzymaj się zdrowo"
Fot. MDK "Muflon"
Miejski Dom Kultury "Muflon" zaprasza na imprezę edukacyjno– hiphopową „Trzymaj się zdrowo” 13 maja br. o godz. 10.00 w sali widowiskowej MDK "Muflon".

Impreza ma na celu zapoznanie młodzieży z zagrożeniami, jakie niesie ze sobą używanie substancji psychoaktywnych tj. dopalaczy, narkotyków miękkich, narkotyków twardych, alkoholu i papierosów, jak również informowanie o sposobach zabezpieczenia się przed zarażeniem wirusem HIV, co ma na celu przygotowanie młodych ludzi do bezpiecznych wakacji.

Podczas imprezy zostanie utworzony panel ekspertów w którym udział wezmą pracownicy Stowarzyszenia MONAR Poradni Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień w Jeleniej Górze, SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSW w Jeleniej Górze oraz Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Oprócz panelu eksperckiego, zaplanowany został konkurs wiedzy o uzależnieniach dla młodzieży, pokazy tańca break dance oraz występ zespołu hip hopowego „RYMcerze”, znanego poza działalnością muzyczną z prowadzenia programu profilaktycznego dla szkół „Nie zmarnuj swojego życia”.

Impreza jest dofinansowana z budżetu Miasta Jelenia Góra w ramach zadania publicznego „Profilaktyka- prowadzenie profilaktycznej działalności informacyjne i edukacyjnej dla młodzieży”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group