Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6065
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gwiazda na gwiazdkę z Kasią Wilk już w czwartek

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 1 grudnia 2015, 7:26
Aktualizacja: 7:28
Autor: Manu
Fot. Organizator
Przypominamy, że 3 grudnia o godz. 19.00 w sali koncertowej im. Stefana Strahla Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze odbędzie się ósma edycja Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej “Gwiazda na gwiazdkę”. Gościem specjalnym tegorocznej edycji koncertu będzie Kasia Wilk. Galę poprowadzi Roman Rogowiecki, dziennikarz muzyczny, wieloletni prezenter Programu III Polskiego Radia, a obecnie radiowej “Jedynki”.

- Koncert charytatywny “Gwiazda na gwiazdkę” ma na celu promocję uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży, a także ukierunkowanie i wsparcie młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań – informują organizatorzy z Fundacji Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych “Bliżej Gwiazd”.

Podczas koncertu w Jeleniej Górze zaśpiewają młodzi-zdolni uczestnicy Akademii Młodych Artystów, którzy będą mogli zaprezentować się na szerszym forum i spełnić swoje marzenia poprzez zetknięcie się z idolem. Na pianinie zagra 5-letnia Oliwia Stefaniak. Zaprezentuje się także m.in.: Martyna Florczyk, Weronika Szparkowska, Nikola Warda i Paweł Orłowski.

W tym roku, podczas imprezy wystąpi Kasia Wilk, znana m.in. ze współpracy z raperem Mezo, Kayah i Adamem Sztabą. Wokalistka chętnie sięga po gospel, funky, reggae i soul. Na swoim koncie ma znakomicie przyjęte przez publiczność dwa solowe albumy długogrające (“Unisono” i “Drugi raz”), a magazyn “Machina” umieścił ją na liście 50. najlepszych polskich wokalistek.

W czasie koncertu będzie miał miejsce również kiermasz świąteczny.

Dochód ze sprzedaży cegiełek-zaproszeń oraz produktów z kiermaszu zostanie przeznaczony na rozwój muzyczny dzieci z Domu Dziecka.

Zaproszenia w formie cegiełek (15 zł od osoby) do nabycia w biurze Fundacji “Bliżej Gwiazd” (przy ul. Jasnej 11 w Jeleniej Górze; obok Pasażu Grodzkiego) od poniedziałku do piątku w godz. od 15.00 do 18.00, pod numerem tel.: 536-704-700 lub w kasie Filharmonii Dolnośląskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group