Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 4758
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzierżoniów: Grapplerzy przywieźli pięć medali z Dzierżoniowa

Poniedziałek, 27 lutego 2012, 14:03
Aktualizacja: 14:03
Autor: Przemo
Dzierżoniów: Grapplerzy przywieźli pięć medali z Dzierżoniowa
Fot. użyczone
W minioną sobotę (25. lutego) w Dzierżoniowie odbył się ogólnopolski turniej sportów walki No–Gi Fight, w którym wzięło udział prawie 200 zawodników. Gościem specjalnym była Irena Preiss – mistrzyni świata i Europy w Grapplingu. RGC Jelenia Góra wywalczył 1 złoty, 2 srebrne i 2 brązowe medale.

Złoty medal w kategorii junior –88kg zdobył Miłosz Trzaska, który każda walkę kończył przed czasem w imponującym stylu. Srebrny krążek zdobył inny z juniorów Dominik Biarda w kategorii do 74kg, Łukasz Zając startujący także w tej kategorii zajął trzecie miejsce. Innym srebrnym medalistą został Bartek Gurazda w kategorii senior białe pasy do 81kg. Bartek w imponującym stylu wygrał pierwszą walkę, bo poddał rywala już w 30 sekundzie zakładając duszenie gilotynowe, a jego półfinał został nagrodzony oklaskami. Ostatnim medalistą został Grzegorz Świstek, który stanął na najniższym stopniu podium w kategorii junior – 60kg.

- Bardzo ładny występ zaliczyli nasi zawodnicy. Widzę progres i to jest najważniejsze w takich momentach cieszę się, że mogę trenować taką grupę. Ostatnio poprawiliśmy swoje zapasy dzięki Ryszardowi Bekierowi, który zaoferował nam swoją pomoc, za co jesteśmy mu niezmiernie wdzięczni. Zapraszamy także wszystkich chętnych do uprawiania z nami sportu. Trenujemy na sali MOS-u przy ul. Złotniczej, sześć razy w tygodniu. Więcej info pod nr 795 590 500 lub 788 208 925. Chcielibyśmy także podziękować firmom Condizione, Lestol, Składy Wokulski, Ksero Kopia, E-agnes i RG 512, a w szczególności firmie ASURA za wspieranie naszego klubu i możliwości dalszego rozwoju - powiedział Mateusz Bubin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group