Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 7854
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Grad bramek w policyjnych meczach

Poniedziałek, 30 marca 2009, 7:49
Aktualizacja: Wtorek, 31 marca 2009, 12:48
Autor: ahawer
JELENIA GÓRA: Grad bramek w policyjnych meczach
Fot. KMP
W hali sportowej przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze odbył się w minioną sobotę III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze. Emocji nie zabrakło.

Udział wzięło osiem drużyn: KMP Wrocław, KMP Legnica, KPP Bolesławiec, KPP Lwówek Śląski, KPP Kamienna Góra, KPP Złotoryja, Policja Jablonec nad Nissou - Czechy oraz KMP Jelenia Góra.

Po zaciętej serii spotkań, w których nie brakowało bramek. Zwyciężyła drużyna z Legnicy pokonując w finale 8:0 KMP Wrocław. W meczu o 3 miejsce 3:2 wygrał KPP Bolesławiec z drużyną z KPP Złotoryja. Nasi policjanci zajęli 6 miejsce po zaciętym meczu z drużyną czeską z Jablonca (wynik rozstrzygnęły rzuty karne).

Komendant Miejski Policji insp. Zbigniew Ciosmak wręczył puchar za zajęcie I miejsca, za drugie miejsce trofeum przekazał prezes Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Sportowego "Gwardia" Teofil Papierzański, a za trzecie – prezes Jeleniogórskiego Regionu IPA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji) podinsp. Zbigniew Markowski.

Puchar "Fair Play" otrzymała drużyna z Lwówka Śląskiego, która w trakcie turnieju grała najczyściej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group