Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4120
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Gmina dołoży do remontu

Środa, 23 marca 2022, 7:00
Autor: WAC
Mysłakowice: Gmina dołoży do remontu
Fot. UM Mysłakowice
Samorząd Mysłakowic rozstrzygnął przetarg na remont fragmentu ulicy Sportowej w Mysłakowicach.

W postępowaniu przetargowym wzięły udział dwie firmy. Korzystniejszą cenowo ofertę, opiewającą na 489 tysięcy złotych przedstawiło Karkonoskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Mysłakowic.

Mimo że cena zaproponowana przez firmę, która wygrała w przetargu przekracza kwotę 412 tysięcy złotych jaką pierwotnie planowaliśmy przeznaczyć na realizację tego zadania, to nie będziemy unieważniać postępowania – mówi zastępca wójta gminy Mysłakowice Grzegorz Truchanowicz. - Różnicę po podjęciu odpowiedniej uchwały przez Radę Gminy dołożymy z budżetu. To ważne, bo mieszkańcy ulicy Sportowej od dawna zabiegali o ten remont. Nawierzchnia drogi jest tam bardzo zniszczona. Dlatego cieszymy, się że przy wsparciu rządowym zadanie to zostanie wykonane. Dodam, że wcześniej, bo w 2019 roku na tym odcinku zamontowano nowe oświetlenie uliczne.

Długość odcinka ulicy Sportowej, który zostanie wyremontowany wynosi 205 metrów. Gmina na realizację tego zadania otrzymała dotację z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 288 400 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

8
50%
Cieszy
4
25%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
19%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group