Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 4866
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Głodziła własną matkę

Środa, 6 września 2006, 0:00
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
O bulwersującym przypadku doniosło w środowym wydaniu Słowo Polskie Gazeta Wrocławska.. Policja zatrzymała pijaną, wyrodną córkę, która gnębiła i głodziła własną matkę.

Tak nie traktuje się nawet psa – mówią o opisywanej sytuacji sąsiedzi. Katarzyna S. miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie, a jej 92-letnia matka czołgała się po podwórku prosząc o jedzenie. Córka zapytana, dlaczego głodzi matkę, odpowiedziała bełkotliwym głosem, że przecież gotuje a nawet piecze ciasta.
Dramatyczna sytuacja starszej pani trwała trzy dni.

Z relacji sąsiadów wynika, że w poniedziałek 92-latka cztery godziny siedziała pod płotem, bo córka nie chciała jej wpuścić do domu. Sąsiadka interweniowała w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Tam dowiedziała się, że urzędnicy nie mogą pomóc staruszce, ponieważ nie ma jej w ewidencji. O interwencję zwróciła się do policji.

Dyrekcja MOPS zapewnia tymczasem, że prośba o pomoc nie pozostała bez echa. Pracownicy socjalni mieli udać się na miejsce, ale nie zostali wpuszczeni do mieszkania. Córka powiedziała, że babci nie ma w domu.
MOPS załatwił starszej pani miejsce w domu opieki społecznej, ale 92-letnia kobieta odmówiła.
Będzie mogła tam pójść w każdej chwili pod warunkiem, że będzie tego chciała.

Sprawą zajęła się policja, która szczegółowo zbada sytuację w domu, gdzie z 92-letnią matką mieszka nadużywająca alkoholu Katarzyna S.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group