Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 7023
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

MYSŁAKOWICE: Gdy szron na głowie, to w sercu…

Środa, 17 listopada 2010, 8:15
Aktualizacja: 8:16
Autor: Accipiter
MYSŁAKOWICE: Gdy szron na głowie, to w sercu…
Fot. Organizatorzy
Z okazji obchodów Światowego Dnia Seniora, w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach zorganizowane zostało przyjęcie, w którym uczestniczyli mieszkańcy gminy. Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych.

Spotkanie, którego jedną z atrakcji był bal seniorów, zorganizowało Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów razem z mysłakowickim GOK-iem. Goście z żywym zainteresowaniem i niekrytym podziwem śledzili aktywność i dokonania osób starszych, dla których wiek nie jest żadną przeszkodą w podejmowaniu wyzwań i udzielaniu się na forum społecznym.

Podczas imprezy przewodniczący Polskiego Związku Emerytów - Stanisław Dziedzic uhonorował zasłużonych. Posłanka na Sejm VI kadencji Elżbieta Zakrzewska, która w latach 1990–98 przez dwie kadencje pełniła funkcję wójta Mysłakowic została odznaczona orderem za zasługi na rzecz mysłakowickiego Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Natomiast dyrektor GOK-u Grzegorz Truchanowicz został wyróżniony za pracę na rzecz mysłakowickich seniorów.

W uroczystym spotkaniu wzięli udział także m.in. wójt gminy Mysłakowice - Zdzisław Pietrowski, radni powiatowi i radni gminy Mysłakowice.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group