Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 8315
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Galeria chińska w byłym kinie Marysieńka. Od dziś otwarta

Czwartek, 4 sierpnia 2011, 14:18
Aktualizacja: Piątek, 5 sierpnia 2011, 7:39
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Galeria chińska w byłym kinie Marysieńka. Od dziś otwarta
Fot. Angela
Odzież, obuwie, bielizna, kosmetyki, zabawki, drobiazgi do majsterkowania czy AGD – te wszystkie i wiele innych artykułów od dzisiaj można znaleźć w nowej „Chińskiej Galerii Lily”. Powstała w kamienicy, gdzie do niedawna mieściło się kino Marysieńka. Na otwarciu nie było fajerwerków: zachętą mają być konkurencyjne ceny.

Właścicielką chińskiej galerii „Lily” jest Chinka Xiaoshu Zhang, która ofertę wydzierżawienia obiektu znalazła w Internecie. Zatrudnia pięć osób. W nowym sklepie znaleźć można wszystko to, co jest potrzebne w domu, mnóstwo błyskotek, kosmetyków, różne rodzaje odzieży i bielizny oraz obuwia. Dzisiaj sklep został otwarty po raz pierwszy, choć w środku trwają jeszcze ostatnie drobne prace wykończeniowe.

- Jest to robocze otwarcie, ale można już kupować. Nie planujemy wielkiego otwarcia z fajerwerkami, ale myślę, że ludzie będą do nas przychodzić – mówiła właścicielka, która bardzo dobrze posługuje się językiem polskim.

Zdaniem pierwszych klientów, którzy odwiedzili sklep około godz. 10.00, jest tu duży wybór towarów, a ceny są tu konkurencyjne. Sklep podzielony jest na dwa poziomy: na piętrze jest obuwie, a na parterze – w dawnej restauracji Al Dente i sali byłego kina Marysieńka, jest pozostały asortyment. Galeria ma być otwarta codziennie od 10.00 – 18.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (128)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group