Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 10 lipca
Imieniny: Amelii, Antoniego, Filipa
Czytających: 12255
Zalogowanych: 94
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Francuzi oczarowali jeleniogórzan

Wtorek, 4 sierpnia 2009, 7:57
Aktualizacja: 9:08
Autor: Nat
JELENIA GÓRA: Francuzi oczarowali jeleniogórzan
Fot. Nat
Jelenią Górę odwiedził wczoraj zespół z Francji „ Unicum Orchestra”, który w godzinach 14–15 występował na ulicy 1 Maja.

Wokół grajków zebrał się tłumek mieszkańców i turystów zachwycających się pięknymi utworami francuskimi.
Obecność zespołu wzbudziła ogromne zainteresowanie chociażby poprzez skład dość nietypowych, ale oryginalnych osobowości oraz bardzo interesujący dobór instrumentów, które w połączeniu wykreowały cudowne brzmienie.

Jelonka dowiedziała się od muzyków, iż jest to ich pierwsza trasa po Polsce i pierwszy pobyt w Jeleniej Górze, która bardzo im się podobała. W planach mają zamiar odwiedzić jeszcze, między innymi, Wrocław i Warszawę.

Francuzi na naszą specjalną prośbę zagrali jeszcze jeden i ostatni utwór i wyruszyli w trasę po Polsce. Skład zespołu : Elodie – akordeon, Mickael – banjo, Tomy – cajon, Matthieu – puzon, Fabrice – trąbka i Damien – klarnet.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
875
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
13%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
48%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
12%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Pogodowo
Popadało w Jeleniej Górze
 
Karkonosze
Akcja ratunkowa pod Śnieżką
 
Aktualności
Bilety marzeń w niezwykłym busie
 
Aktualności
Kowarskie Stragany pełne tradycji i smaku
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group