Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 2346
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Fotograficzne fakty i akty

Czwartek, 3 grudnia 2009, 9:08
Aktualizacja: 9:09
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Fotograficzne fakty i akty
Al. 15 Grudnia (dziś Bankowa) – początek lat 60. XX wieku.
Fot. Waldemar Wydmuch
Trzy wydarzenia, których nie powinni przeoczyć zainteresowani fotografią, będą miały miejsce w najbliższych dniach.

Już dziś (czwartek) o godz. 18 w Galerii Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego przy Podwalu 1 a odbędzie się wernisaż Wystawy Rocznej, na którą składają się prace większości członków JTF.

Jutro (piątek) Galeria Korytarz w gmachu JCK przy ulicy Bankowej organizuje wystawę prac Waldemara Wydmucha, nestora jeleniogórskich fotografików, wieloletniego fotoreportera lokalnej prasy, zasłużonego dydaktyka i twórcy fotografii artystycznej. Ekspozycję można polecić szczególnie panom, bo na zdjęciach W. Wydmuch pokaże piękno kobiet. Więcej mówi tytuł; „Akt – lata 60. i 70. ubiegłego wieku”. Początek otwarcia o godz. 15. 30.

O godz. 17 w Biurze Wystaw Artystycznych – kolejny wernisaż ekspozycji fotograficznej. „Paralaksa czasu” to tytuł wystawy Zbigniewa Tomaszczuka, związanego z periodykiem „Camera Obscura”. Po otwarciu wystawy, na którą składają się osobliwe zdjęcia (polegające na trzech kolejnych naświetleniach osobnych obrazów w poszczególnych trzech warstwach barwnego materiału fotograficznego) zapowiedziano spotkanie z jej twórcą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group