Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2613
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Fotograficy wybrali zdjęcie grudnia

Sobota, 13 grudnia 2008, 10:26
Aktualizacja: 10:26
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Fotograficy wybrali zdjęcie grudnia
Fot. TEJO
Dariusz Szczurek z Zawidowa zdobył trzy najwyższe lokaty w konkursie miesiąca Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego.

– W naszym konkursie nie ma nagród, jest trochę nietypowy – mówi Tadeusz Biłozor z JTF. – To raczej taka zabawa, otwarta dla wszystkich, w której premią jest satysfakcja z wyboru dokonanego przez naszych członków, którzy mogą pochwalić się sporym dorobkiem i doświadczeniem fotograficznym – dodał.

W konkursie grudnia jury oceniło ponad 30 prac o różnej tematyce i technikach fotografowania. Jurorzy nie znają autora zdjęcia, które oznaczone jest tylko numerem. Najwyższe noty dostał zestaw Dariusza Szczurka z Zawidowa, który przedstawił dość wyidealizowane i nienaganne technicznie pejzaże.

– W nadchodzący czwartek rozstrzygniemy konkurs na zdjęcie roku i podzielimy się opłatkiem – zapowiada T. Biłozor zapraszając jednocześnie wszystkich fotografujących do przygotowania kadrów z myślą o przyszłorocznych konkursach. Prace najlepiej składać w czwartki po godz. 18 w siedzibie JTF przy Podwalu 2 a.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group