Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6392
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Łomnica: Flamenco na Dzień Kobiet

Wtorek, 8 marca 2022, 5:56
Autor: WAC
Łomnica: Flamenco na Dzień Kobiet
Fot. GOK Mysłakowice
Szczególną atrakcję dla pań z okazji przypadającego dziś (8.03) ich święta przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach. Był nim pokaz flamenco oraz tańca orientalnego w wykonaniu Szkoły Tańca Hayat z Jeleniej Góry, który odbył się kilka dni temu w świetlicy GOK w Łomnicy.

Na scenie dla publiczności tańczyły: Agata Szmigrodzka - założycielka i liderka zespołu Hayat, wieloletnia instruktorka i propagatorka tańca orientalnego i flamenco oraz Regina Chrześcijańska, Urszula Krystek, Lena Aksonowa i Karolina Wiltowska.

Podczas pokazu zorganizowany został także konkurs wiedzy na temat znanych w świecie i wybitnych kobiet, a osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi na pytania otrzymały vouchery ufundowane przez zaprzyjaźniony butik Brokatowy Szyk. Pokaz zakończyły wspólne zabawy i tańce publiczności z tancerkami. Obecne na sali panie z okazji swojego święta otrzymały kwiaty z rąk wójta gminy Mysłakowice Michała Orman oraz sołtysa Łomnicy Zbigniewa Kuczaja.

Warto nadmienić, że uczestnikami wydarzenia byli pierwsi uchodźcy z sąsiedniej Ukrainy, przyjęci do domów przez mieszkańców naszej gminy – mówi dyrektor GOK Marianna Ostrowska. - Dzięki wydarzeniu mogli choć na chwilę zapomnieć o problemach związanych z wojną w swoim kraju.

Twoja reakcja na artykuł?

7
64%
Cieszy
2
18%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
1
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group