Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6706
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Festyn świąteczny ze zbiórką krwi

Niedziela, 17 grudnia 2017, 8:17
Aktualizacja: 18:52
Autor: WAC
Piechowice: Festyn świąteczny ze zbiórką krwi
Fot. WAC
Wiele świątecznych atrakcji dla dużych i małych przygotowali organizatorzy Festynu Świątecznego, który odbył się 16 grudnia w Szkole Podstawowej w Piechowicach.

Festyn Świąteczny jest tradycyjną imprezą odbywająca się od 16 lat w Szkole Podstawowej w Piechowicach. Jej celem jest integracja szkolnej społeczności: dzieci, rodziców oraz nauczycieli.

W tym roku podczas kiermaszu można było kupić stroiki, zaopatrzyć się w pyszne ciasta oraz spróbować dań świątecznych oraz chleba ze smalcem. Dzieci mogły też wykonać samodzielnie ozdoby choinkowe oraz udekorować pierniki. W ramach imprezy uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności podczas konkursu talentów oraz na pchlim targu sprzedali zabawki i inne przedmioty. Wszyscy mogli spróbować szczęścia w loterii fantowej oraz skorzystać z przejażdżek bryczką.

Podczas imprezy nie zabrakło szczytnego akcentu, jakim była zbiórka krwi dla chorego na nowotwór Bartka, ucznia IV klasy. Najcenniejszy dar dla chłopca można było oddać w mobilnym punkcie krwiodawstwa w specjalnym autobusie. Chętnych nie brakowało.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group