Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 6885
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Festyn sportowo–rekreacyjny w „siódemce”. Dla wszystkich

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 2 czerwca 2011, 10:04
Aktualizacja: 10:34
Autor: Agrafka
Jutro o 9.00 w Szkole Podstawowej nr 7 im. Mickiewicza przy ulicy Okrzei 10 rozpocznie się Rodzinny Festyn Sportowo–Rekreacyjny, w którym mogą wziąć udział nie tylko uczniowie z „siódemki”, ale także wszystkie zainteresowane dzieci wraz z rodzicami.

Podczas festynu przygotowano wiele atrakcji, takich jak konkurencje sportowe, konkursy, loterie książkowe oraz niespodzianki. Będzie okazja aby wyrobić kartę rowerową. Odbędzie się kiermasz książek używanych, pokazy policji i straży pożarnej, a w drogowym miasteczku będzie można zapoznać się ze znakami i sygnalizacją. Przygotowany zostanie również kiermasz ciast, kiełbaski z grilla, bigos, grochówka, warta cukrowa oraz kawiarnia z napojami.

Już o 9.30 po przywitaniu gości rozpocznie się pokaz tańców towarzyskich. Później wyścigi uczniów w 3 kategoriach wiekowych, a o 10.40 odbędą się konkurencje rodzinne takie, jak wyścigi „stonóg”, skoczków, przebierańców oraz sztafeta „kelnerów”.

O 11.25 rozpocznie się konkurs plastyczny, w postacie rysowania kredą na asfalcie, na temat „Moja rodzina”. Od 11.30 będą trwać indywidualne konkurencje sportowe przy 7 stanowiskach takie, jak rzut do celu, rzut kółkiem „ringo” do tarczy, tor szybkościowy z kijkiem hokejowym, bieg z jajkiem na łyżce, celowanie drewnianą kulką do kubka, wyścigi na hulajnodze oraz celowanie marchewką na kiju do butelki. Rozegrane zostaną finały piłki ręcznej, a o 12.30 nastąpi wręczenie nagród.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 2-06-2011 13:17
- czy takie organizowanie masowych imprez dla uczniów i reszty miasta muszą odbywać się na boisku szkolnym ??? a nie możnaby przenieść ich np. na stadion miejski??? z całą pewnością byłoby to większą atrakcją dla "dzieci" a nie tłuc się i tak w okrojonym boisku wśród sypiących się murów szkolnych budunków??? - pobliski mieszkaniec-
~zawiedziona jeleniogórzanka 2-06-2011 13:28
- czy takie organizowanie masowych imprez dla uczniów i reszty miasta muszą odbywać się na boisku szkolnym ??? a nie możnaby przenieść ich np. na stadion miejski??? z całą pewnością byłoby to większą atrakcją dla \"dzieci\" i lekcją wychowania młodzieży w poszanowaniu mienia niż tłuc się i tak w okrojonym boisku wśród sypiących się murów szkolnych budunków??? gdzież bezpieczeństwo ??????
~ 2-06-2011 13:38
tzw. "ORLIK" otwarty przez cały tydzień od rana do późnych godzin wieczornych służy niestety tylko tej bardziej wyrośniętej młodzieży..., a nie dzieciom klas 0- VI - jeleniogórzanka
~ 2-06-2011 13:56
dla dzieci konkursy- a spragnionym rodzicom coś na ząb tzn. "grilla" -eska- tereska
~ 2-06-2011 14:35
może wieczorkiem na "ORLIKA" zajrzałaby przynajmniej Straż Miejska lub inna władza porządkowa???- eska

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group