Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 5329
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Festiwal Tańca Orientalnego i Flamenco w niedzielę

Piątek, 7 czerwca 2013, 11:02
Aktualizacja: Sobota, 8 czerwca 2013, 7:38
Autor: Org
Jelenia Góra: Festiwal Tańca Orientalnego i Flamenco w niedzielę
Fot. Organizator
VI Festiwal Tańca Orientalnego i Flamenco, organizowany przez Szkołę Tańca Orientalnego i Flamenco Elżbiety Eisenblätter przy wsparciu Zdrojowego Teatru Animacji, odbędzie się 9 czerwca.

W tym roku na publiczność czeka moc atrakcji. Festiwal, zatytułowany: „Taniec – energia i pasja”, otworzą warsztaty z tańca orientalnego (9 czerwca o godz. 9.30) prowadzone przez gwiazdę Samirę – tancerkę zachwycającą wdziękiem i umiejętnościami.

Wieczorem tego samego dnia o godz. 17.00 na scenie Zdrojowego Teatru Animacji rozpocznie się magiczny koncert wypełniony rytmami gorącego flamenco i bajkowego tańca orientalnego. Atrakcją wieczoru będzie występ Samiry. Koncert wypełnią też pokazy uczennic Tierra Flamenca, zarówno dzieci jak i Pań 18+.

Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w koncercie finałowym, przewidziano pokaz dodatkowy 16 czerwca (godz. 16.00), który odbędzie się także w Zdrojowym Teatrze Animacji.

Wydarzenie ma na celu promocję idei aktywności i rozwoju twórczego kobiet poprzez taniec oraz zaprezentowanie szerszemu gronu odbiorców kultury Orientu i flamenco.

Festiwal patronatem objęli: telewizja Karkonosze Play, Jelonka.com, Portalik24.pl oraz Muzyczne Radio. Partnerzy festiwalu: Światła Miasta, G-Art Studio oraz Restauracja Cztery Pory Roku.

Dystrybucja biletów na warsztaty i koncert finałowy – Tierra Flamenca: 510 661 602 oraz na pokaz dodatkowy – Zdrojowy Teatr Animacji: 75 755 76 90.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group