Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 12276
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Ferie na e–sportowo

Czwartek, 23 stycznia 2020, 7:00
Aktualizacja: Piątek, 31 stycznia 2020, 13:45
Autor: WAC
Piechowice: Ferie na e–sportowo
Fot. WAC
Jak co roku w okresie ferii zimowych Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach będzie organizatorem turnieju gier komputerowych.

E – sportowa rywalizacja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem młodzieży. Od dwóch lat piechowicka impreza ma charakter ogólnopolski. W tym roku szkolnym turniej odbędzie się w dniach 12 – 14 luty.

Tegoroczny turniej po raz pierwszy będzie rozgrywany równolegle w dwie gry CS:GO oraz LOL - informuje dyrektor szkoły Dorota Sobczyńska. - Do udziału w zawodach zapraszamy drużyny uczniów jeleniogórskich i okolicznych szkół podstawowych, uczniów naszej szkoły z klas o profilu E-sportowym, które w ramach innowacji pedagogicznej funkcjonują od roku szkolnego 2016/2017 w naszej szkole oraz absolwentów naszej szkoły. Nad przebiegiem turnieju czuwają uczniowie naszej szkoły, którzy administrują serwerami gry i komunikacji głosowej. Obraz z gry będzie przesyłany do innej sali, w której stworzymy „strefę kibica” dla zawodników oczekujących na swoje mecze, ale też dla osób im towarzyszących. Uczniowie naszej szkoły pomagają także w trakcie turnieju  innym zawodnikom w konfigurowaniu sprzętu, podłączaniu słuchawek, klawiatur, myszek, itp. Dla wszystkich uczestników turnieju, jak co roku, szkoła przygotowuje poczęstunek. Dzięki sponsorom i Starostwu Powiatowemu w Jeleniej Górze zgromadziliśmy wartościowe nagrody rzeczowe, które już czekają na zwycięzców - dodaje dyrektor szkoły.

Wszelkie informacje na temat regulaminu turnieju, organizacji oraz zasad zgłaszania drużyn zamieszczone są na stronie internetowej Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach -  https://zstil.pl. 

W przypadku pytań/wątpliwości istnieje możliwość ich zadawania również jako komentarz w wpisie na w/w stronie szkoły pod artykułem o turnieju lub wysyłania na adres osoby odpowiedzialnej za organizację -  birdy@zstil.pl oraz na FB szkoły.

Twoja reakcja na artykuł?

11
52%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
5%
Złości
8
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group