Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 6170
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Ferie bez nudy

Piątek, 28 lutego 2020, 9:12
Aktualizacja: 23:59
Autor: WAC
Mysłakowice: Ferie bez nudy
Fot. użyczone/GOK
Chociaż zimowa aura nie dopisała, uczestnicy zajęć zorganizowanych przez Gminny Ośrodek kultury w Mysłakowicach w trakcie niedawnych ferii zimowych nie mogli narzekać na nudę. W tym czasie w świetlicach w Mysłakowicach, Wojanowie, Karpnikach i Łomnicy zorganizowano dla nich szereg interesujących zajęć i warsztatów.

W świetlicy w Mysłakowicach dzieci uczestniczyły m.in. w zajęciach muzycznych, warsztatach plastycznych,  kreatywnych, kulinarnych i multimedialnych. Nie zabrakło wyjazdów do kina i teatru. W świetlicy w Wojanowie zorganizowane zostały m.in. zajęcia plastyczne, zajęcia edukacyjne z pierwszej pomocy przedmedycznej, warsztaty kulinarne, kino zimowe oraz wyjazd do Karpacza i rodzinna gra terenowa. Świetlica wiejska w Karpnikach przygotowała m.in. gry w szachy i warcaby, doskonalenie umiejętności pierwszej pomocy przedmedycznej, karaoke, zajęcia plastyczne i manualne, warsztaty pn. „Laboratorium czterech żywiołów” – doświadczenia czterech żywiołów w szkle laboratoryjnym i wiele innych ciekawych i kreatywnych zajęć.

W świetlicy wiejskiej w Łomnicy dzieci również nie mogły narzekać na nudę. Przygotowano dla nich różnego rodzaju gry i zabawy świetlicowe, wyjazd do kina i teatru, warsztaty plastyczne, zajęcia techniczne oraz rozgrywki w szachy.

Na koniec ferii przygotowaliśmy dla dzieci bal karnawałowy w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach oraz wspólny wyjazd dzieci i opiekunów z naszych świetlic do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie – mówi dyrektor GOK Marianna Ostrowska. - To nowoczesne i interaktywne centrum edukacji, w którym uczestnicy wyjazdu mogli dowiedzieć się m.in. o fascynującej przeszłości Ziemi, o Krainie Wygasłych Wulkanów, dzieci wzięły również udział w wielu ciekawych zajęciach interaktywnych i warsztatach edukacyjnych.

Twoja reakcja na artykuł?

6
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group