Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6672
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Fani zawiedli

Niedziela, 26 sierpnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 26 sierpnia 2007, 18:31
Autor: Angela
Jelenia Góra: Fani zawiedli
Fot. Angela
Niewielkie zainteresowanie spotkaniem z grupą De Mono.

Amatorzy znanego zespołu mogą żałować: wybrali zabawę na lotnisku, a ominęła ich otwartość muzyków i możliwość porozmawiania i zdobycia ich autografów.

Przed godz. 16 liczono, że przed Empikiem przy ul. 1 Maja pojawią się oczekiwane tłumy fanów grupy De Mono. Tak się jednak nie stało. Przez całą godzinę przyszło około sto osób.
– Spodziewaliśmy się, że zainteresowanie będzie większe– mówi Patryk Szczepański, specjalista do spraw marketingu w Empiku. – O 16 rozpoczęły się konkursy i zabawy dla dzieci na lotnisku, więc większość mieszkańców jest po prostu tam. Poza tym grupa spóźniła się i część z tych, którzy przyszli nie doczekali.

Ci, którzy nie doczekali lub nie przyszli, mają czego żałować. Grupa De Mono okazało się bowiem bardzo otwarta i cierpliwa, dla tych, którzy się pojawili. Wielu fanów przez cały czas pobytu zespołu miała możliwość porozmawiać z wszystkimi muzykami.

– Dzięki zespołowi De Moino bardzo polubiłem polską muzykę – powiedział Aleksander Kulecki. – Zobaczenie ich na żywo to dla mnie spore przeżycie. Są naprawdę wspaniałymi gwiazdami i za to im serdecznie dziękuję – dodał

Jednak, jak powiedział Andrzej Krzywy, lider zespołu, muzycy gwiazdami się nie czują. – Jesteśmy zwykłymi ludźmi, gwiazdy są bowiem tylko na niebie – powiedział Andrzej Krzywy.

Na pytanie, który raz są już w Jeleniej Górze, muzycy odpowiedzieli, że trudno jest zapamiętać wszystkie koncerty z dwudziestu lat, niemniej do Jeleniej Góry przyjeżdżają chętnie.

Specjalnie dla Czytelników Jelonki.com wywiad z Adrzejem Krzywym już niebawem w naszej gazecie.

<b> Koncert trwa </b>
Imprezy "Przebojowego Lata", które właśnie odbywają się na lotnisku Aeroklubu Jeleniogórskiego, zgromadziły setki jeleniogórzan. Policja miała kłopoty z rozładowaniem wzmożonego ruchu samochodów. Problemy komunikacyjne na ul. Łomnickiej na pewno wystąpią po koncertach, które zakończą się późnym wieczorem. Relację nadamy wkrótce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (55)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group