Piątek, 9 czerwca
Imieniny: Dominika, Felicjana
Czytających: 9796
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Familijny wieczór z zespołem Pustki

Sobota, 17 września 2016, 8:16
Aktualizacja: Niedziela, 18 września 2016, 7:23
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Familijny wieczór z zespołem Pustki
Fot. Przemek Kaczałko
Zespół Pustki powstał w 1999 roku, ale dopiero wczoraj (16 września) zadebiutowali przed jeleniogórską publicznością. Spotkanie w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury było bardzo udane, co podkreślali muzycy i fani kapeli grającej post–rock i pop.

Zdecydowaną większość widowni wypełnili ludzie młodzi, często całymi rodzinami śpiewali teksty piosenek, które doskonale znali. Już po kilku utworach znalazła się grupka chętnych do tańca, a do niej dołączali kolejni. Można śmiało powiedzieć, że był to familijny wieczór w JCK przy akompaniamencie Pustek z Marcinem Staniszewskim w składzie – klawiszowcem, który podczas bisu dał popisał się umiejętnością gry na saksofonie. Marcin Janiszewski pochodzi z Karpacza, a Jelenią Górę zna bardzo dobrze, bowiem tutaj uczęszczał do jednego z liceów.

W zespole grają również Radek Łukasiewicz (gitara, bas), Grzegorz Śluz (perkusja), a wokalem klimat dopełnia Barbara Wrońska (gra również na instrumentach klawiszowych). Zarówno członkowie grupy Pustki, jak i publiczność mówili zgodnie: do zobaczenia!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group