Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 5041
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Fałszowane lwóweckie w zasięgu ręki

Czwartek, 5 marca 2009, 11:11
Aktualizacja: 11:12
Autor: Marcin Kaszuba Lwówek Śląski Net
REGION: Fałszowane lwóweckie w zasięgu ręki
Fot. MK
Od ubiegłego miesiąca we Wrocławiu w sprzedaży pojawiła się łudząco podobna marka do piwa z Lwówka Śląskiego. Piwo o nazwie Stare Dzieje Książęce możemy kupić we wrocławskich sklepach, a od dziś w samym grodzie lwa.

Nie jest to piwo produkowane przez Browar Ciechan, właściwie nikt nie wie gdzie piwo jest produkowane czy też rozlewane. W całej sprawie zastanawia fakt, że piwo na rynek wypuszcza firma, której siedziba znajduje się w Lwówku Śląskim przy ul. Partyzantów 17 A w pawilonie sklepu GS obok straży pożarnej. Postanowiliśmy sprawdzić tę informację dzwoniąc do prezesa GS-u w Lwówku Śląskim

– Dzierżawca wynajmuje od nas lokal od niedługiego czasu, fakt w lokalu zarejestrowana jest siedziba jakiejś firmy, czasami pojawia się jakiś mężczyzna ale na co dzień nie ma go w Lwówku Śl. Jako GS nie mamy nic wspólnego z produkcją piwa o nazwie Stare Dzieje Książęce – usłyszeliśmy od prezesa GS, pana Antoniszyna.

Udaliśmy się na miejsce ,,siedziby" firmy, czyli pod adres, który widnieje na etykietach piwa z Lwówka Śląskiego. Lokal wygląda na opuszczony, nic w nim nie ma. W rozmowie ze sprzedawcą w sklepie GS uzyskaliśmy informację, że od dzisiaj piwo sprzedawane jest w Lwówku Śl. a dostarcza go jedna z jeleniogórskich hurtowni. Jak się dowiedzieliśmy się, główna siedziba firmy, która dzierżawi lokal,. znajduje się w Olszynie Lubańskiej, a w Lwówku jest jeden z oddziałów.

Jeszcze nie wiadomo, jak na to zareaguje Browar Ciechan, który ma niebawem wznowić produkcję chmielowego trunku w Lwówku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group