Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 8854
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Energetyczne rytmy w Orient Expressie. Dubowe bity

Niedziela, 27 lutego 2011, 8:23
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 lutego 2011, 7:52
Autor: Coolazooch
JELENIA GÓRA: Energetyczne rytmy w Orient Expressie. Dubowe bity
Fot. Coolazooch
Karkonoski Salon Sztuki Orient Express tętnił w miniony piątek muzyką w stylu dub. Podczas koncertu pod hasłem „Yell’n’dub” była okazja do posłuchania wielu energetycznych kawałków w wykonaniu takich składów jak: Rise Up!, Jabbadub, Bass–aid, 4 Session.

Początkowo wydawało się, że – podobnie jak przy niektórych koncertach w Orient Expressie – publiczność nie dopisze. Jednak z godziny na godzinę pojawiało się coraz więcej fanów, a na parkiecie robiło się coraz gęściej. I chociaż frekwencja na koncercie mogłaby być jeszcze większa, miłośnicy dubowych bitów świetnie się bawili.

Na jeleniogórski dworzec koncert przyciągnął nie tylko jeleniogórzan. Dotarli także fani z Wrocławia i innych miast. Zapytani o imprezę stwierdzili, że było naprawdę świetnie i nie żałują, że przyjechali. Wydarzenia trwało dosłownie do białego rana, czyli do soboty, do godziny 6.30. Więc każdy mógł się nasycić dobrą muzyką. Niezmotoryzowani wrocławianie nie musieli się też martwić o powrót: do pociągu wszak mieli dwa kroki.

Koncert „Yell’n’dub” to dowód dla malkontentów, że w Jeleniej Górze narzekanie na brak imprez bywa bezpodstawne. Oczywiście: nie można popadać w przesadę i nazywać naszego miasta kulturalną mekką regionu, jednak jest wiele podobnych wielkością ośrodków, które stolicy Karkonoszy mogą pozazdrościć wielu wydarzeń. A jest ich ostatnio (i nie tylko) naprawdę sporo. Trzeba tylko potrafić je dostrzec, przemóc „lenia” i wziąć w nich udział. Chociaż zapewne zaraz znajdą się osoby, które napiszą: Jelenia to dziura tutaj nic się nie dzieje. Ale cóż zrobić: narzekających, przynajmniej wirtualnie, w naszym mieście jest znacznie więcej.

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group