Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 5589
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Energetycy dla życia

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 13 maja 2011, 13:12
Aktualizacja: 13:12
Autor: Ewa Styczyńska
Fot. Ewa Styczyńska
EnergiaPro aktywnie uczestniczy w życiu mieszkańców naszego Regionu. Działalności spółki przyświeca idea społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego stale podejmuje się kolejnych inicjatyw mających na celu rozwój i wsparcie działań prospołecznych. W maju, we współpracy z PCK, wzięła aktywny udział w akcji pobierania krwi wśród pracowników Oddziału w Jeleniej Górze.

Wielu pracowników oddawało krew po raz pierwszy, ale byli również honorowi krwiodawcy, którzy wielokrotnie już oddali swoją krew, aby ratować ludzkie życie. Akcja „Energetycy dla życia” spotkała się w Oddziale z dużym odzewem. W ciągu 3 godzin zebrano kilkanaście litrów krwi. Wiele osób wyraziło chęć ponownego oddania krwi i pytało się, kiedy znowu będzie można powtórzyć akcję, gdyż jest ona potrzebna i warta szerokiego rozpropagowania.

Koordynatorem akcji ze strony PCK była Pani Teresa Kamińska - Specjalista ds. Promocji Krwiodawstwa w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, organizator ekip wyjazdowych: – Zorganizowanie akcji w zakładzie pracy jest dla nas bardzo cenne. Obecnie to my przyjeżdżamy jak najbliżej dawców. Chodzi o to, żeby bywać w takich miejscowościach, zakładach pracy, parafiach, szkołach i innych placówkach, w których ludzie są chętni do zorganizowania takiej akcji. Krew jest lekiem, którego nie kupi się w żadnej aptece. Dawcą jest tylko i wyłącznie zdrowy człowiek i tylko od niego możemy pozyskać krew. Im więcej takich życzliwych ludzi w zakładach pracy, tym więcej mamy krwi dla potrzebujących w szpitalach.

Jelenia Góra w ogóle jest miastem, które nas u siebie chętnie widzi. Dawcy są bardzo życzliwi, ludzie chętnie tę krew oddają. Akcja w EnergiiPro jest świetnie, profesjonalnie przygotowana i mam nadzieję, że nie będzie to nasze jedyne spotkanie, ale firma wejdzie w kontakt z nami i będziemy przyjeżdżać tutaj regularnie. Oddanie krwi przez 30 osób jest dużym zastrzykiem dla naszego Centrum, a my zaopatrujemy cały region, dawne województwa jeleniogórskie i wałbrzyskie – mówi Teresa Kamińska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~obserwatorium 13-05-2011 16:14
brawo brawo dla chlopakow z Energii Pro
~K.K 13-05-2011 16:57
Brawo zezik.
~-haha 13-05-2011 18:13
i tak połowa ludzi padnie na zawał [[po otrzymaniu rachunku ]]]]
~rikon 13-05-2011 21:21
bez jaj za nasze pieniądze to nie sztuka coś finansować dla oka,z naszych pieniędzy mają na 3-letnie odprawy, a ludzie nie palą światła bo drogie,oby tak dalej ,dzięki naszemu sprzedajnemu rządowi dzieci nasze przy świczkach będą się uczyć
~ 14-05-2011 6:27
Dobre ,ciekawa jestem czy sam Pan prezes i jego świta też byli na tej akcji!!!!!!!!!!
~mieszkaniec11 14-05-2011 7:33
Niedługo nasze oszczędzanie na nic się zda, bo nas same przesyły wykończą ,pijawki nienażarte !
~anja 15-05-2011 11:23
do rikon,nasi dziadkowie i rodzice uczyli sie przy sweczkach i wyrosli na normalnych ludzi,a teraz bez pradu bahory nie wiedza co ze soba zrobic,wychodza na ulice i bydlo z nich wychodzi

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group