Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 6417
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Elżbieta Śnieżkowska–Bielak w Książnicy

Piątek, 22 stycznia 2016, 8:46
Aktualizacja: 8:48
Autor: KK
Jelenia Góra: Elżbieta Śnieżkowska–Bielak w Książnicy
Fot. Archiwum Organizatora
Spotkanie z poetką i pisarką Elżbietą Śnieżkowską–Bielak, która zaprezentuje najnowsze wiersze oraz ostatnio wydaną powieść „Smak błękitnego nieba” odbędzie się 3 lutego o godz. 17.00 w sali kameralnej Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze (parter, wejście od ul. Bankowej 27).

Powieść opowiada o losach polskiej inteligencji w latach osiemdziesiątych XX wieku, porusza problem walki Polaków o wartości demokratyczne w tamtym okresie. Oprawa muzyczna spotkania: Beata Sielicka-Kowalska, śpiew.

Natomiast z najmłodszymi czytelnikami autorka spotka się o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej.

Elżbieta Śnieżkowska-Bielak to autorka kilku powieści, dwóch zbiorów opowiadań, ośmiu tomików poezji, książek dla dzieci i książek o tematyce religijnej. Współpracuje z Oficyną Wydawniczą „Impuls”, „Edycją Św. Pawła”, Domem Wydawniczym „Rafael”, Wydawnictwem „Raabe”, Wydawnictwem „Harmonia” oraz czasopismami dla dzieci „Domowe Przedszkole” i „Ciuchcia”. Prowadzi warsztaty literackie i spotkania autorskie dla dzieci w przedszkolach, szkołach i bibliotekach. Członkini Oddziału Dolnośląskiego Związku Literatów Polskich we Wrocławiu i Wrocławskiego Stowarzyszenia Autorów Polskich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group