Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1952
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Elity polityczne w Jeleniej Górze

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 10 listopada 2008, 7:46
Aktualizacja: Wtorek, 11 listopada 2008, 9:16
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Dawno tu nie widziany lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odwiedzi stolicę Karkonoszy. Do grodu Krzywoustego przybędzie też Grzegorz Schetyna z Platformy Obywatelskiej, wicepremier oraz minister spraw wewnętrznych i administracji.

Były prezes rady ministrów, a obecnie szef Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, przyjedzie do Jeleniej Góry za tydzień (w poniedziałek, 17 listopada). – Szczegółowy plan wizyty jest właśnie dopracowywany. Poinformujemy o nim, jak tylko będzie gotowy – mówi Krzysztof Mróz, radny PiS. Ostatnio Kaczyński – jeszcze jako premier – był w Jeleniej Górze dwa lata temu przy okazji afery corhydronowej w Jelfie.

Z kolei Grzegorzowi Schetynie okazję do odwiedzin okręgu wyborczego, z którego został wybrany posłem, da otwarcie boiska przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych. To jeden z obiektów realizowanych w ramach programu „Orlik 2012”, który zakłada budowę szkolnej infrastruktury sportowej w każdej gminie Dolnego Śląska. Boisko zostanie oficjalnie oddane do użytku po 20 listopada.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (79) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group