Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 5372
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KOWARY: Elita grafficiarzy zadziała w Kowarach

Piątek, 9 września 2011, 8:34
Aktualizacja: 8:35
Autor: Agrafka
KOWARY: Elita grafficiarzy zadziała w Kowarach
Ten mur wkrótce zostanie pomalowany przez grafficiarzy.
Fot. Archiwum
Dwudniowa impreza Jam Graffiti w rytmach dubstep, reggae i hip–hopu będzie trwać od 9 września do 10 przy stadionie w Kowarach. Grafficiarze już od 11.00 będą zdobić mur stadionowy.

W piątek będzie malowany mur stadionu w Kowarach przez najlepszych grafficiarzy z Jeleniej Góry i okolic. Imprezie będzie towarzyszyła muzyka dubstep, regge i hip-hop. W sobotę pojawią się także wykonawcy tańca breakdance, którzy uświetnią swoim występem drugi dzień malowania.

- Pomysł powstał ok. dwa miesiące temu z inicjatywy Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Młodzieży All-ternatywa. Należę do tego stowarzyszenia, a ponieważ pochodzę z Kowar zgłosiłem propozycję organizacji jamu właśnie w tym mieście. Skontaktowaliśmy się z dyrektorem Kowarskiego MOK-u, Dariuszem Kalińskim, który wyraził chęć i pomoc w organizacji tej imprezy. Skontaktował się z burmistrzem Mirosławem Góreckim, który również poparł tę inicjatywę i złożył propozycję pomalowania muru stadionu miejskiego przy ul. Karkonoskiej zapewniając, ze przeznaczy środki na ten cel – powiedział Grzegorz Pacak, współorganizator imprezy.

Działaniom patronuje również sklep Steez Shop.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group