Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 14 stycznia
Imieniny: Feliksa, Niny
Czytających: 13060
Zalogowanych: 110
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Eksponaty w obiektywach

Czwartek, 8 lipca 2010, 16:03
Aktualizacja: 16:07
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Eksponaty w obiektywach
W muzealnym lapidarium. Czerwiec 2010
Fot. TEJO
Dzieci, gimnazjaliści i licealiści, których pasją jest fotografia, mogą wziąć udział w konkursie „Muzeum Karkonoskie w obiektywie – moje wspomnienia”

Czasu na nadesłanie zdjęć w różnych technikach fotograficznych jeszcze jest sporo. Termin upływa z dniem 22 kwietnia 2011 roku, a rozstrzygnięcie nastąpi 15 maja 2011 roku w Noc Muzeów. Wówczas też laureaci dostaną nagrody.

– Szukamy ciekawych ujęć kompozycyjnych, oryginalnych spostrzeżeń, nietypowych rozwiązań technicznych wykorzystywanych w fotografii. Jednocześnie konkurs ma na celu propagowanie i rozbudzanie w młodszym pokoleniu zamiłowanie do sztuki i kultury, do twórczości artystycznej jakim jest fotografia – zachęcają organizatorzy.

Przy okazji pragną wyłonić najlepszych młodych twórców i rozwinąć ich hobby. Będzie to także okazja do promocji muzeum widzianego oczami młodych ludzi. Inspirację mogą stanowić imprezy w ramach Muzealnego Lata, warsztatów, w których trakcie można poznać sekrety eksponatów Muzeum Karkonoskiego. Najbliższe odbędą się 13 lipca o godz. 10. 30 oraz dzień później o godz. 10.

Prace należy przesyłać na adres: Muzeum Karkonoskie ( Dział Oświatowy) ul. Matejki 28, 58-500 Jelenia Góra
Nadesłane prace, ich publikowanie, jak i prawa autorskie przechodzą na własność organizatora. Pozostałe pytania prosimy wysyłać na nasz adres e-mail promocja.muzeumjg@pbox.pl lub drogą telefoniczną : tel/fax: 75 75 234 65; 75 64 38 155

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
298
Staram się pomagać wszystkim
31%
Pomagam tylko osobom, które znam
37%
Nie biorę udziału w taki akcjach
32%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Tak wyglądały zimy w przedwojennej Polsce
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Turystyka
Z Jeleniej Góry do Ameryki
 
Jelonka wczoraj
"Zrób to sam" – kolorowy szklany wisior
 
Czechy
Przejdź się najdłuższym mostem wiszącym na świecie
 
Aktualności
Od dzwonów do kas fiskalnych. Niezwykła historia w Kowarach
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group