Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Ekonom najlepszy w koszykówce

Audio

Czytaj na głos

Autor: ROB 1 min czytania

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno–Turystycznych zostali mistrzami Jeleniej Góry w koszykówce mężczyzn.

W rozgrywanym dzisiaj (czwartek) turnieju finałowym pokonali w decydującym meczu drużynę Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 74:58.

W obu drużynach występują zawodnicy trenujący na co dzień w zespołach młodzieżowych MKS Sudety Jelenia Góra.
W meczu o 3. miejsce ZSOiT (dawne „Chemik” i „Budowlanka”) pokonał „Elektronika” 57:45.
W turnieju finałowym uczestniczyły 4 najlepsze drużyny wyłonione w eliminacjach grupowych.

Skład zwycięskiej drużyny: Wojciech Klimek, Bartosz Kasperowicz, Daniel Gryglewicz, Sebastian Pruszczak, Bartosz Pruszczak, Marcin Radziszewski, Bartosz Chromiński, Piotr Filiński, Paweł Spyrka. Opiekunem zespołu jest Grzegorz Królikowski.

Zawodników „:Ekonoma” dopingowała spora grupa dziewcząt, która zasiadła na trybunach. Widać, pomogło.
Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka