Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 3366
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Dziesiątka” otworzyła swoje progi

Piątek, 18 marca 2016, 11:50
Aktualizacja: 12:28
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: „Dziesiątka” otworzyła swoje progi
Fot. Przemek Kaczałko
Pokazy artystyczne w hali przy Szkole Podstawowej nr 10 oraz próbne zajęcia w salach lekcyjnych – to oferta, z jaką dyrekcja i grono pedagogiczne wraz z uczniami wystąpiła do rodziców i ich pociech, podczas Dnia Otwartego w szkole przy ul. Morcinka w Jeleniej Górze.

- Jesteśmy przygotowani do przyjmowania sześciolatków już od kilku lat, ponieważ nabór dzieci sześcioletnich do klas I trwa od 2012 r. Sukcesywnie baza szkoły: kadrowa i materialno - techniczna jest rozwijana, modernizowana i dostosowywana do potrzeb najmłodszych uczniów - powiedziała Alina Rasiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze

W ofercie zajęć pozalekcyjnych „Dziesiątki” jest m.in. edukacja taneczna, warsztaty szachowe oraz wiele zajęć sportowych z uwagi na posiadaną bardzo dobrą bazę i współpracę z klubem MKS MOS Karkonosze.

W hali sportowej wystąpiły maluchy uczące się w szkole przy ul. Morcinka prezentując swoje zdolności wokalne, taneczne, w tym zumby. - To był tylko fragment tego, co możemy zobaczyć. Mamy bardzo bogatą ofertę – podkreślała wicedyrektorka SP 10 Elżbieta Wilińska.

W dalszej kolejności odbyły się gry i zabawy matematyczne, eksperymenty przyrodnicze, angielski, niemiecki, szachy, czy zajęcia z logopedą, terapeutą oraz z panią z poradni psychologicznej. Duże zainteresowanie wzbudziło również przedstawienie pt. „Lokomotywa – czy ptasie radio wie o rzepce?” przygotowane przez zespół dzieci z klas I-IV.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group