Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5444
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Otwarty i Targi Kariery u ekonomistów

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 10 grudnia 2015, 16:24
Aktualizacja: 16:29
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Wczoraj (9.12) w budynku H jeleniogórskiego Wydziału Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbył się dzień otwarty uczelni połączony z Targami Kariery.

- Cały czas trzeba uświadamiać, że nasz wydział istnieje, funkcjonuje, cały czas prowadzimy rekrutację na coraz to nowsze kierunki, specjalności, nasza oferta cały czas się zmienia – powiedziała pracowniczka działu ds. rozwoju i promocji Wydziału Joanna Dubiel.

- Wykonywaliśmy już wiele projektów, w większości dla realnych firm, np. KGHM Polska Miedź S.A., czy LBF Technika Wentylacyjna. Oferujemy różne produkty, od analizy finansowej, strategicznej, marketingowej po organizację szkoleń, spotkań biznesowych – wymienia doświadczenia i ofertę Prezes Wirtualnej Studenckiej Firmy Consultingowej, Paulina Maćkowska.

W Radzie Nadzorczej znajdują się wykładowcy UE, którzy byli odpowiedzialni za organizację konkursu o milion oraz pośredniczą między autentycznymi przedsiębiorstwami a studentami. - Jest to dla nas start w przyszłą karierę, nasza firma może fajnie wyglądać w CV studentów, warto poświęcić te trzy godziny w tygodniu, aby na tym skorzystać w przyszłości – dodała prezes firmy, organizującej Targi Kariery na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Uczelnia umożliwia też spotkania ze słynnymi specjalistami, jak Marek Belka, Leszek Balcerowicz czy Marek Zuber, a w planach jest też wizyta prezesa Związku Banków Polskich Krzysztofa Pietraszkiewicza (15.01.2016 r.).

Na zaproszenie uczelni w Dniach Otwartych wzięli udział uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry, a także pięciu jeleniogórskich placówek: Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, Zespołu Szkół Technicznych „Mechanik” oraz Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group