Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6809
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzień Edukacji Narodowej w jeleniogórskiej „Dwójce”

Piątek, 17 października 2014, 14:15
Aktualizacja: Sobota, 18 października 2014, 22:20
Autor: Joanna Bialuk
Jelenia Góra: Dzień Edukacji Narodowej  w jeleniogórskiej „Dwójce”
Fot. Joanna Bialuk
W Szkole Podstawowej nr 2 uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły świętowali w środę (15.10.) Dzień Edukacji Narodowej. Najpiękniejszy prezent, jaki otrzymali pracownicy szkoły od dzieci to wzruszający i uroczysty apel przygotowany przez klasę IV b pod kierunkiem wychowawcy Anety Jaguckiej.

Oprawę muzyczną wydarzenia uświetnił szkolny chór pod kierownictwem Moniki Frąckiewicz – Motyki i zespół instrumentalny pod kierownictwem Pawła Kaczmarowskiego. Poza przepięknymi utworami zaśpiewanymi i zagranymi przez uczniów, wysłuchano wierszy, a nawet dowcipów z „życia szkolnego”, bowiem przy tak doniosłej uroczystości nie brakło akcentu humorystycznego.

To dowodzi faktu, że społeczność „Dwójki” potrafi nie tylko celebrować ważne święta, lecz także doskonale się bawić. Prawdziwych wzruszeń i radości dostarczyły uczniowskie nominacje dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły w poszczególnych kategoriach: Róża Uśmiechu, Róża Pracowitości, Róża Zaufania, Róża Dobra Dusza, Róża Elegancji, Róża Donośnego Głosu i Mowy Oratora. Każdy z pracowników został przez dzieci odznaczony różą.

Uroczystość zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Dyrekcja, grono pedagogiczne i pozostali pracownicy szkoły oraz rodzice, którzy byli obecni na akademii nie kryli wzruszenia i podziwu dla uczniów. Wszystkim występującym oraz ich opiekunom za cudowne chwile i ogromny wkład pracy w przygotowanie apelu - serdeczne podziękowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group