Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6748
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzień Dziecka w Muflonie

Sobota, 15 maja 2021, 12:05
Autor: MDK Muflon
Jelenia Góra: Dzień Dziecka w Muflonie
Fot. MDK "Muflon"
30 maja o godz. 12.00 spotkajmy się na Poranku Rodzinnym w MDK Muflon i radośnie uczcijmy nadchodzący Dzień Dziecka! Tak, dokładnie tego nam potrzeba – eksplozji radości i ferii kolorów! Wesołego spotkania, już nie online, ale takiego prawdziwego, w sali widowiskowej!

Na Porankowiczów czekać będą, jak zawsze, tematyczne warsztaty artystyczne, uczenie się nowego tańca oraz konkursy z nagrodami dla małych i dużych. A przede wszystkim mnóstwo świetnej zabawy!

Podczas warsztatów uczestnicy wykonają przepiękne, naturalne lasy w słoiku, wspólnie zatańczą i zaśpiewają oraz odwiedzą Afrykę, Azję, Amerykę Południową i Australię! No, i dowiedzą się tego, w co lubią bawić się dzieci, które mieszkają w tak dalekich miejscach, a nawet tych zabaw spróbują!

Poranek przygotowali: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Zapisy w sekretariacie MDK Muflon, tel. 75 755 37 70. Ze względu na obecne obostrzenia, liczba miejsc jest ograniczona. Razem z jednym dzieckiem na sali może być tylko jeden rodzic/opiekun. Podczas Poranka obowiązuje noszenie maseczek oraz przestrzeganie norm sanitarnych.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group