Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 5320
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JANOWICE WIELKIE: Dzielnicowy dostał telefon od wójta

Piątek, 13 sierpnia 2010, 8:59
Aktualizacja: 9:00
Autor: KMP
JANOWICE WIELKIE: Dzielnicowy dostał telefon od wójta
Fot. KMP
Dla ułatwienia mieszkańcom gminy Janowice Wielkie kontaktu ze swoim dzielnicowym wójt Jerzy Grygorcewicz zakupił dla policjanta telefon komórkowy.

Wójt gminy Janowice Wielkie Jerzy Grygorcewicz z środków gminy zakupił telefon komórkowy dzielnicowemu mł. asp. Bogusławowi Biniek. Telefon ten przekazał dzisiaj Komendantowi Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze podinsp. Andrzejowi Zygulskiemu.

Telefon został zakupiony w celu ułatwienia mieszkańcom gminy kontaktu z ich dzielnicowym. Będzie on czynny w dni pełnienia przez niego służby. Numer, pod którym można będzie skontaktować się z policjantem, to : 603 217 997. Do tej pory mieszkańcy mogli skontaktować się z nim osobiście w każdy czwartek w godzinach od 16 do 18.00 lub na nr telefonu stacjonarnego 75/75-20-307.

Dzielnicowy wykonując swoje obowiązki często jest w terenie przez co bezpośredni kontakt jest z nim utrudniony. Do tej pory możliwy był jedynie za pośrednictwem dyżurnego jednostki. Teraz dzięki telefonowi komórkowemu mieszkańcy będą mogli skontaktować się z nim bezpośrednio – poinformowała podisnp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Sygnałów o zakłóceniu porządku w Janowicach jest sporo. Głównie spokój mieszkańcom zakłócają awanturujące się osoby po spożyciu alkoholu w pobliżu miejscowego sklepu i… nieczynnej siedziby dawnego posterunku policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group