Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5965
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzieci z No Name Dance Studio zachwyciły

Czwartek, 30 marca 2017, 13:25
Aktualizacja: 13:31
Autor: M–L
Jelenia Góra: Dzieci z No Name Dance Studio zachwyciły
Fot. Użyczone
Uczniowie jeleniogórskiej Szkoły Tańca No Name Dance Studio wzięli udział w Mistrzostwach Polski w Tańcu grup Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych. Turniej odbył się w Kluczborku i był organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju i Wspierania Osób Uzdolnionych Artystycznie "TALENT".

Imprezę prowadziła znana z programu "Taniec z Gwiazdami" Ivona Pavlivić, a oceniali jeleniogórskich tancerzy choreografowie tego programu: Maciej Zakliczyński oraz Janja Lesar, którzy po zakończonym turnieju z zachwytem wypowiadali się na temat naszych grup. - Super, że dajecie im tyle swobody w układach, które przygotowujecie, dzieci naprawdę się wyróżniają – powiedział Maciej Zakliczyński.

Grupa przedszkolna "Odlot", prowadzona przez Joannę Karnie otrzymała wyróżnienie, natomiast zespół "Zyg Zag", który trenuje pod okiem Marceliny Leśniak, pokonał 12 innych grup i otrzymał miejsce II. W starszej kategorii wiekowej klas 1-3 bezkonkurencyjna okazała się grupa "Dzieciaki Z Naszej Paki", która zdobyła I miejsce, a zaraz za nimi na miejscu III znaleźli się tancerze Joanny Karni grupa "Balans". Warto podkreślić, że zespół "Balans", trenuje dopiero od kilku miesięcy, a już osiąga takie sukcesy.

- Jesteśmy bardzo dumne z naszych małych, "wielkich" tancerzy. Dali z siebie wszystko, a stres i adrenalina dodały tylko energii i zmotywowały do działania. Dzieci często występują i biorą udział w różnych turniejach – mówiły trenerki.

- Wróciliśmy szczęśliwi i pozytywnie naładowani na kolejne tygodnie treningów. Staramy się przede wszystkim zarażać pasją do tańca i dobrą energią. Jest to wspaniała nagroda dla naszych pociech jak również ukoronowanie naszej ciężkiej, ale przyjemnej pracy – dodały Marcelina Leśniak i Joanna Karnia.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group