Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 2292
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dzieci wśród pijaków

Wtorek, 7 września 2010, 11:57
Aktualizacja: 11:58
Autor: KMP
JELENIA GÓRA: Dzieci wśród pijaków
Fot. ....
Policjanci zatrzymali podczas libacji nietrzeźwą kobietę, która mając trzy promile alkoholu w organizmie „sprawowała opiekę” nad czwórką potomstwa. O sytuacji został powiadomiony sąd rodzinny, a maluchy trafiły do pogotowia opiekuńczego.

Wczoraj około godziny 10.00 na numer alarmowy policji zadzwoniła osoba, która powiadomiła o odbywającej się w jednym z jeleniogórskich mieszkań libacji. Ze zgłoszenia wynikało również, że w mieszkaniu pijana matka opiekuje się małymi dziećmi.

Na miejscu funkcjonariusze zastali właściciela lokum, 33-letnią matkę oraz dwójkę jej dzieci w wieku 2 i 4 lat. Jak ponadto ustalili policjanci, kolejna dwójka sześcioletnich dzieci bawiła się na dworze. Od kobiety wyraźnie czuć było zapach alkoholu.

Przeprowadzone badanie wykazało ponad 3 promile w jej organizmie. W takim stanie 33 - letnia matka „opiekowała” się swoimi dziećmi. Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie. Dzieci umieszczono w placówkach opiekuńczych, do czasu podjęcia w tej sprawie decyzji przez sąd.

Obecnie policjanci sprawdzają czy matka sprawując opiekę nad dziećmi w takim stanie nie stworzyła zagrożenia dla ich życia lub zdrowia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group