Poniedziałek, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 6344
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzieci odkrywały z Reksiem tajemnice

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 25 lutego 2016, 8:28
Aktualizacja: 8:32
Autor: Org
Fot. MDK "Muflon"
W minioną niedzielę (21.02.) w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Sobieszowie odbyła się kolejna impreza z cyklu Poranki Rodzinne – Reksio odkrywa tajemnice cywilizacji. Lutowy Poranek upłynął pod znakiem elektryczności – na początku huknął piorun, zgasło światło, a na scenie pojawił się "Pan Prąd" z elektryzującą piosenką.

Uczestnicy Poranka zdobyli sporą wiedzę na temat tego, skąd się bierze prąd, dlaczego należy na niego uważać i co robić, aby go oszczędzać. Wykonali również kolorowe wiatraki, bo przecież wiatrak to też źródło prądu. Na zakończenie spotkania rozlosowane zostały nagrody od sponsorów, a na wszystkich czekała słodka niespodzianka.

Kolejny Poranek Rodzinny – Reksio i lotnictwo odbędzie się 20 marca. Bilety do nabycia w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury „Muflon”, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~mika111 25-02-2016 13:42
Z Reksiem czy bez Reksia ,z dziećmi czy bez dzieci odkrywanie tajemnic jest fascynujące . Kto pierwszy odkryje tajemnicę prawdziwej Miłości będzie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Gdzie są jej granice ? Jak trzeba kochać , aby osiągnąć to czego najbardziej pragniemy ?Miłość jest w człowieku tylko trzeba umieć ją odkryć!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group