Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7638
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzieci chwaliły festyn w Cieplicach

Poniedziałek, 2 września 2013, 7:08
Aktualizacja: Wtorek, 3 września 2013, 7:09
Autor: Mea
Jelenia Góra: Dzieci chwaliły festyn w Cieplicach
Fot. Mea
– Jest super! – chwaliły dzieci uczestniczące we wczorajszym (01.09.) Mini Festynie Rodzinnym, który odbył się na Placu Piastowskim. Impreza promowała nową siedzibę Przystani Twórczej – Cieplickiego Centrum Kultury, która teraz znajduje się w Szkole Podstawowej nr 6, przy ul. Cieplickiej 74.

- Teatr Mała Bajeczka z Jeleniej Góry prowadził animacje dla dzieci. Były zabawy z chustą czy piłkami, puszczanie baniek mydlanych, tańce oraz zajęcia plastyczne o tematyce, konkursy, malowanie masek gipsowych – mówił Wojciech Gąsowski z Przystani Twórczej.

- Celem festynu jest poinformowanie dzieci i ich opiekunów o naszej nowej siedzibie oraz zaproszenie ich do uczestniczenia w naszych warsztatach artystycznych – dodał.

– Fajnie jest, wszyscy są weseli, tańczą, bawią się. Gdybym był młodszy chętnie bym się przyłączył – mówił nastoletni Artur z Poznania, który przyglądał się festynowi.

- Są ciekawe konkursy, rozdają cukierki, futrzaki prowadzą tańce i zabawy z kulkami oraz chustą. W moim mieście nie ma takich festynów dla dzieci – mówił Kacper z Niemiec, który przyjechał do rodziny w Jeleniej Górze.

Rodzice również byli zadowoleni z imprezy i chcieliby, by podobne festyny były organizowane w Cieplicach cyklicznie. –Mój synek bierze udział w konkursach i zabawach integracyjnych. Dzieci świetnie się bawią, jest to dobra inicjatywa. Oby więcej takich pomysłów – twierdził Andrzej Jaworski z Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group