Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 15105
Zalogowanych: 32
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Działkowy żywopłot zawalidrogą przy Staffa

Czwartek, 24 sierpnia 2017, 8:04
Aktualizacja: Piątek, 25 sierpnia 2017, 6:20
Autor: WAC
Jelenia Góra: Działkowy żywopłot zawalidrogą przy Staffa
Fot. Użyczone/Czytelnik
Na kłopoty z przejściem chodnikiem przy ul. Staffa w Jeleniej Górze, które powodują gałęzie z żywopłotów pobliskich ogródków działkowych skarży się jeden z naszych Czytelników.

- Przy krzyżówce ulic: Staffa ,Nowowiejskiej i Wzgórza Bohaterów znajdują się działki należące do Rodzinnych Ogródków Działkowych „Południe” - napisał nasz Czytelnik w mailu do redakcji. -Wzdłuż nich biegnie chodnik, na który zachodzą gałęzie z żywopłotów i drzew rosnących na ogrodach. Niestety policja jeżdżąca tam bardzo często z racji bliskości komendy nie zwraca na to uwagi. Nie ma też reakcji zarządu ogrodów i właścicieli danych działek, a chodnikiem nie można swobodnie przejść, nie mówiąc o przejechaniu z wózkiem – opowiada Czytelnik.

Sprawą zainteresowaliśmy Marię Szkaradek z jeleniogórskiej delegatury Okręgu Sudeckiego Polskiego Związku Działkowców. - Temat tego żywopłotu zostanie wkrótce załatwiony – mówi M. Szkaradek. - Przekazałam sygnał w tej sprawie prezesowi ROD „Południe. Zobowiązał się on, że porozmawia z właścicielami działek, na których rosną wybujałe rośliny, gdyż zgodnie z regulaminem ogródków są oni zobowiązani do ich odpowiedniego przycięcia – wyjaśnia Maria Szkaradek.

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
659
Tak
68%
Nie
22%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Demencja ich nie dotyka… Przypadek czy spisek?
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Pogoda
W weekend czekają nas nawet przymrozki
 
Aktualności
Techno w Jeleniej Górze
 
Aktualności
SOR już po remoncie
 
Tragedie i dramaty
Kolejna rocznica wielkiej lawiny w Karkonoszach
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group