Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3859
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Działkowicz złapał złodziei przy Krakowskiej

Niedziela, 13 kwietnia 2014, 8:53
Aktualizacja: Poniedziałek, 14 kwietnia 2014, 7:31
Autor: Angela
– Przez dwa tygodnie złodzieje bezkarnie włamywali się do naszych altan działkowych. Niszczyli, kradli i podpalali, na szczęście w końcu złapał ich jeden z naszych działkowców – opowiada Beata Bartoszek posiadająca działkę przy ul. Krakowskiej w Jeleniej Górze. Policja potwierdza, że dwaj zatrzymani mężczyźni mają na swoim koncie szereg przestępstw.

- To co się już tu działo, wołało o pomstę do nieba – opowiada pani Beata. – Ludzie bali się nie tylko o swoją własność, ale przede wszystkim o zdrowie i życie, bo wiadomo, że złodzieje, którzy czują się bezkarni, są zdolni do wszystkiego – dodaje.

Jak opowiada kobieta, przez dwa tygodnie nieznani sprawcy włamywali się do altan działkowych przy ul. Krakowskiej i nie tylko kradli, ale i niszczyli wszystko, co wpadło im w ręce. Część działek podpalali.

- Strach było już na działkę przyjść – mówi pani Beata. – Na szczęście kilka dni temu jeden z naszych działkowców zatrzymał dwóch z trzech złodziei, którzy przyszli na szabry. Było deszczowo. Widocznie nie spodziewali się, że ktoś z działkowców będzie na miejscu. Ubrani w dresy i kaptury podważali kilofem ogrodowy kominek. Kiedy zobaczyli pana Przemka, zaczęli uciekać. Zatrzymał dwóch po pościgu. Wezwał policję. Obaj przyznali się do wszystkiego – dodaje kobieta.

Próbowaliśmy skontaktować się z panem Przemysławem telefonicznie, ale nie odebrał telefonu. Jeleniogórska policja dodaje, że mężczyźni mają na swoim koncie kradzieże i włamania nie tylko przy ul. Krakowskiej. Obecnie trwa szacowanie strat i ustalanie poszkodowanych, których lista już jest bardzo długa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group