Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 6313
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Działacze PiS–u rozdawali mieszkańcom flagi i ulotki wyborcze

Niedziela, 3 maja 2015, 8:58
Aktualizacja: 9:57
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Działacze PiS–u rozdawali mieszkańcom flagi i ulotki wyborcze
Fot. Przemek Kaczałko
W dniu Święta Flagi Państwowej działacze jeleniogórskiego Prawa i Sprawiedliwości rozdawali mieszkańcom flagi biało–czerwone wraz z ulotkami, zachęcającymi do głosowania na ich kandydata w wyborach prezydenckich, zaplanowanych na 10 maja br.

- Chcemy przypomnieć o dzisiejszym święcie, o tym, że należy wywieszać flagi w święta państwowe. Z tym jest coraz lepiej, ale jeszcze są takie miejsca, tak jakbyśmy się wstydzili własnego pochodzenia, własnego państwa, godła i flagi – powiedział szef jeleniogórskiego PiS-u Ireneusz Łojek.

Politycy partii Jarosława Kaczyńskiego nie mieli zastrzeżeń co do oflagowania miejskich budynków. - Od kilku lat widać, że władze miasta wzięły sobie do serca uhonorowanie świąt państwowych i jeśli chodzi o obiekty miejskie to jest z tym dobrze – mówił I. Łojek. Smuci nas to, że na obiektach prywatnych jeszcze nie wszyscy czują taka potrzebę. Myślę, że przyczyną jest wieloletnia polityka budowania wśród społeczeństwa polskiego poczucia wstydu i zakompleksienia. To jest przez środowiska lewackie bardzo mocno wskazywany trend, że Polacy są winni wielu rzeczom – twierdzili działacze Prawa i Sprawiedliwości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group