Sobota, 27 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Dwie tragedie na jednej ulicy

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Dzisiaj przed południem w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Różyckiego 10 znaleziono zwłoki starszego mężczyzny, który od kilku dni nie dawał oznak życia. Wczoraj natomiast o godz. 5.00 rano w bloku przy ul. Różyckiego 15 zmarła starsza kobieta, która przed śmiercią zdążyła tylko wezwać pogotowie.

O tym, że starszy mężczyzna od kilku dni nie daje oznak życia, policję poinformowali sąsiedzi. Przybyli na miejsce funkcjonariusze próbowali wejść do środka, jednak nie mogli otworzyć drzwi antywłamaniowych. O pomoc poproszono straż pożarną, która do mieszkania dostała się przez okno. Po otwarciu lokalu obawy zgłaszających potwierdziły się. Starszy mężczyzna nie żył.

Wczoraj natomiast o pomoc w otwarciu mieszkania w bloku przy ul. Różyckiego 15, strażaków poprosili pracownicy pogotowia ratunkowego. Okazało się bowiem, że chwilę wcześniej właścicielka lokalu zadzwoniła z informacją, że bardzo źle się czuje i prosi o pomoc. Niestety kobiety nie udało się uratować. Po wejściu do mieszkania okazało się, że zmarła zanim ratownicy dotarli na miejsce.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka