Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 4044
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Suchedniów: Dwa krążki Łukasza Cimosza

Środa, 2 października 2013, 10:35
Aktualizacja: 10:38
Autor: MDvR
Suchedniów: Dwa krążki Łukasza Cimosza
Fot. użyczone
Blisko 400 badmintonistów w dniach 27–29 września wzięło udział w tegorocznym Międzynarodowym Turnieju o Puchar Gór Świętokrzyskich w Suchedniowie i Wielkiej Wsi, który był jednocześnie pierwszym z czterech turniejów zaliczanych do Grand Prix. Oprócz Polaków udział wzięli także Białorusini, Bułgarzy, Czesi, Litwini, Łotysze, Mołdawianie, Słowacy i Ukraińcy.

Zmagania odbywały się w kategoriach wiekowych do lat 11, 13, 15, 17 i 19. Oczywiście na starcie nie zabrakło zawodników KS Chojnik Jelenie Góra oraz uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcący i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie.

Był to bardzo udany turniej dla Łukasza Cimosza startującego w kategorii młodzik młodszy, który wywalczył dwa srebra - w grze podwójnej z Szymonem Cybulskim (MKB Lednik Miastko) oraz w grze mieszanej z Karoliną Szubert (Match Point Ślęza) z którą 3 tygodnie wcześnie wygrali ogólnopolski turniej w Bieruniu.

Do udanych należy również zaliczyć występy Jędrzeja Nowaka w grze pojedynczej – miejsce 5-8 i w grze mieszanej z Oliwią Sochą - również miejsce 5-8 w kategorii junior młodszy. Dokładnie taki sam wynik w kategorii junior zanotował Marcin Nowak (UKS Smecz Bogatynia) w grze pojedynczej i w grze mieszanej wraz z Klaudią Sochą.

Jeleniogórski klub Chojnik oraz ZSOiMS w Szklarskiej Porębie reprezentowali: w kategorii młodzik młodszy Łukasz Cimosz, w kategorii młodzik Piotr Gajda, kat. junior młodszy: Oliwia Socha, Aleksandra Michalska, Agata Iskra, Kamil Słupek, Dominik Gerlach, Jędrzej Nowak, Jędrzej Wachowski, kat. junior: Klaudia Socha, Paulina Kaczorowska, Kinga Barna, Patryk Płaza, Arkadiusz Słupek, Jan Wolańczyk, Sebastian Regeńczuk oraz Marcin Nowak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group