Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Leonarda
Czytających: 12777
Zalogowanych: 55
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Drzewo przygniotło mężczyznę. Poszkodowany zmarł

Środa, 2 marca 2011, 15:18
Aktualizacja: 21:44
Autor: RED
W lesie w Szklarskiej Porębie na 32–letniego pracownika firmy leśnej runęło drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu.

Jak wynika z wstępnych informacji policji, do tragicznego zdarzenia doszło o godzinie 15.12 na trudno dostępnym obszarze leśnym na wysokości ul. Armii Krajowej w Szklarskiej Porębie.

Podczas wyrębu lasu jedno z drzew spadło na 32- letniego pomocnika pilarza i przygniotło go. Na ratunek poszkodowanemu przyjechali strażacy i ratownicy medyczni. Mężczyzna jednak nie przeżył. Lekarz z pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Na miejsce tragedii dojechali prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza policji. Czynności prowadzili też inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy.

- Ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Przyczynę tragicznego wypadku pomoże ustalić dochodzenie – mówi Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
407
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co kawa bez cukru robi w Twoim krążeniu każdego dnia?
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
112
Zderzenie ciężarówki z osobówką. Zginęły 3 osoby!
 
Aktualności
Cieplice zapraszają na Jarmark Safanduły
 
Aktualności
Nasza Kornelia podbija telewizyjne show
 
Aktualności
Parowóz zachwycił Jelenią Górę
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group